Sesja wygaśnie za 5 min, 0 s z powodu braku aktywności. Nie wylogowuj
Sesja wygasła. Zaloguj się do swojego profilu
Six Senses Yao Noi

TWÓJ PRZYGODA

ZACZYNA SIĘ TUTAJ

Przygotuj się i zarządzaj swoją rezerwacją

Nie potrafisz się doczekać kolejnego wyjazdu? Podróżuj bez obaw i zatrzymaj się w jednym z naszych hoteli. Oferujemy 16 marek hoteli w 6 000 lokalizacjach na świecie. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły: przestrzegamy rygorystyczne protokoły czystości  oraz na bieżąco informujemy o najnowszych zaleceniach dotyczących podróży.

Zarządzaj swoimi rezerwacjami

Zarządzaj swoimi rezerwacjami

Możesz zmienić rezerwację lub wysłać wiadomość z prośbą do hotelu. Możesz również aktualizować oraz zarządzać swoją rezerwacją. Możesz zalogować się lub znaleźć swoją rezerwację za pomocą numeru potwierdzenia. Chciałbyś uzyskać punkty IHG One Rewards za ten pobyt? Dołącz do IHG One Rewards tutaj.

Zarządzaj swoimi rezerwacjami

Możesz zmienić rezerwację lub wysłać wiadomość z prośbą do hotelu. Możesz również aktualizować oraz zarządzać swoją rezerwacją. Możesz zalogować się lub znaleźć swoją rezerwację za pomocą numeru potwierdzenia. Chciałbyś uzyskać punkty IHG Rewards za ten pobyt? Dołącz do IHG Rewards tutaj.

Inne sposoby na otrzymanie dodatkowych korzyści za każdy pobyt

Holiday Inn Resort Kandooma Malediwy

Ceny i oferty

Możesz płacić gotówką i punktami za dodatkowe usługi podczas Twojego pobytu. Mamy całą gamę ofert, które sprawią, iż Twoje podróże będą bardziej wyjątkowe.

Dowiedz się więcej

Zrzut ekranu aplikacji IHG®

Pobierz aplikację IHG ®

Niech aplikacja IHG stanie się Twoim towarzyszem podróży w domu i poza nim. Wypróbuj usługę bezkontaktowego check-in przez aplikację IHG w wybranych hotelach.

Dowiedz się więcej

Zdjęcie sali konferencyjnej

Konferencje

Zaplanuj kolejną konferencję lub inną okazję razem z nami. Sprawimy, iż Twoje wydarzenie będzie niezapomniane. Obsługujemy organizację konferencji i innych wydarzeń zarówno kameralnych, jak również tych z wysoką liczbą uczestników. Dowiedz się więcej

Masz więcej pytań? Poproś naszego wirtualnego asystenta o pomoc w zaplanowaniu najbliższej podróży.

LEPIEJ ZOSTAĆ CZŁONKIEM

ZDOBYWAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA NOCLEGI

BRAK TERMINÓW WYŁĄCZONYCH REZERWACJI

DOSTĘP DO STAWEK I OFERT DLA CZŁONKÓW

DARMOWE WI-FI

PÓŹNE WYMELDOWANIE

A DODATKOWO JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI DLA CZŁONKÓW ELITE

Jesteś już członkiem? Zaloguj się​.