Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Hemen Rezervasyon Yaptırın
Tercihli fiyatlar için kurumsal hesap (müşteri) numarasını girin
Seyahat acenteleriyle ilişkili rezervasyonları tanımlar
Grup kodunuz varsa, özel etkinliğiniz için müsait odaların bir listesini görmek için buraya girin.

* Zorunlu Alanı Gösterir

** Mevcut En İyi Ücret aramasına satış ortaklığı için geçerli ücretler dâhil değildir.

DevamıDaha az Seçenekler
Son İncelenen Otel Yok
Daha fazla arama seçeneği mi istiyorsunuz? Ayrıntılı Aramamızıdeneyin.

En İyi Fiyat Garantisi

Otellerimiz için en uygun fiyatların bizim web sitelerimizde bulunduğundan o kadar eminiz ki, küresel seyahat şirketleri içinde en güçlü fiyat garantisini sunan ilk şirket biz olduk. Bir IHG web sitesi üzerinden yaptırılan her otel rezervasyonu, İnternette genele açık en düşük oda fiyatı (oda fiyatı) veya toplam oda maliyeti (tüm vergi ve harçlar dahil) garantilidir, aksinin olması halinde IHG ilk gecenin oda ücretini kendisi karşılayacak ve o kalıştaki kalan tüm geceler için bulunan daha düşük ortalama gecelik oda fiyatını uygulayacaktır (Garanti Şart ve Hükümlerine tabidir). Bu bizim En Düşük Fiyat Garantimizdir ve Bizimle Rezervasyon Yaptır Avantajımız'ın size sunduğu birçok avantajdan birisidir.

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz? Garantimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.
Şart ve koşulların tamamını görmek için buraya tıklayın.

Bizimle Rezervasyon Yaptır Avantajı, En iyi Fiyat Garantimiz ve Daha Fazlası.
Bu ek özellikleri göz önünde bulundurun.

Garantili Oda

Odanızı garantilemenin en iyi yolu IHG.com üzerinden rezervasyon yaptırmaktır. Otelin şu veya bu nedenle rezervasyonunuz karşılığı size konaklama sağlayamaması halinde IHG size uygun ve benzer bir başka otelde oda ayarlayacak ve oraya ulaşımınızı sağlayacaktır. Ve vergiler dâhil olmak üzere ilk gece konaklama ücretinin tamamını ödeyeceğiz. Daha önceden alınmış olan depozito size iade edilecektir.

Dünyadaki En İyi Otel Hediyeleri Programı

Doğrudan bizimle rezervasyon yaptırmanın dünyanın en iyi otel ödül programının tüm avantajlarından yararlanmanın harika bir yolu olduğunu biliyor musunuz? Çünkü, IHG® Rewards Club ile dünyanın her yerinden 5.000'ü aşkın IHG otelindeki kalışlarınızda puan kazanabilir ve bu puanları bu otellerde kalışlarınız için olduğu kadar çeşitli "otel ötesi" hediyeler almak için de kullanabilirsiniz.

Güvenli İşlemler

IHG.com üzerinden rezervasyon yaptırdığınızda, işlemlerinizin güvenli ve emniyette olduğundan emin olabilirsiniz. Çünkü, en son teknolojiyi kullanıyoruz ve kişisel bilgilerinizin İnternet üzerinden gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenmesini sağlamak için önde gelen internet güvenlik sağlayıcısıyla çalışıyoruz.

Her Oda, Her Fiyat, Her Zaman.

IHG üzerinden rezervasyon yaptırdığınızda, en müsait oda ve fiyatlara erişiminiz olur, bu da bizi en fazla seçenek için en iyi online kaynağınız haline getirmektedir

Rezervasyon Komisyonu Yok.

Diğer birçok seyahat sitesinde bazen 10$'a varan gizli bir rezervasyon komisyonu alınmaktadır. Bu gizli komisyonlardan neden kaçınmayasınız? Bunun için, rezervasyonlarınızı doğrudan bizimle yaptırdığınızda kesinlikle rezervasyon ücreti ödemezsiniz.

Otellerimiz hakkında en kapsamlı bilgiler.

Yola çıkmadan önce öğrenin. IHG.com, güncel oda açıklamaları, fotoğraflar, seyahat rehberleri, haritalar ve yol tarifleri de dahil olmak üzere, otellerimiz hakkında eksiksiz ve kapsamlı bilgiler edinebileceğiniz, böylece tatilinizi en iyi şekilde geçirmek için kullanabileceğiniz bir kaynaktır. Her şey bir yana, tesisin sahibi biziz.

Bir sonraki tatil, hafta sonu kaçamağı veya iş seyahati planlamanızda, Bizimle Rezervasyon Yaptır Avantajından yararlanın.

En İyi Fiyat Garantisi Anakara Çin, Macau, Hong Kong ve Tayvan otellerinde geçerli değildir.