Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Müşteri Hizmetleri

En SSS

IHG® Hotels & Resorts tesisleri nerelerde bulunuyor?
100'ün üzerinde ülkede/bölgede 17 marka genelinde 6.000’den fazla otelimiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için otel listeleri ve destinasyonlar sayfamızı ziyaret edin.

Tüm IHG Hotels & Resorts tesisleri hakkında nereden bilgi edinebilirim?
Dünyanın her yerine yayılmış 6.000'den fazla otel ve tesisimizi keşfetmek için oteller ve destinasyonlar sayfamızı ziyaret edin. Burada ayrıca şehir rehberlerini görüntüleyebilir ve evcil hayvan kabul eden oteller, plajı olan oteller, vb. gibi çeşitli özelliklere sahip otellere ilişkin bilgileri bulabilirsiniz.

Çevrimiçi rezervasyon yaptırırken rezervasyon ücreti ödeyecek miyim?
Hayır. Birçok üçüncü taraf seyahat web sitesi, yaptıkları her rezervasyon için rezervasyon ücreti almaktadır. IHG'nin web siteleri (mobil siteler dahil), IHG One Rewards Uygulaması, IHG WeChat mini programı, IHG Müşteri Hizmetleri üzerinden ve doğruca IHG markalı otellerde yaptırılan rezervasyonlar için IHG Hotels & Resorts tarafından herhangi bir rezervasyon ücreti alınmaz.

Rezervasyonlar için neden kredi kartı gerekli?
Rezervasyonunuzu kredi kartıyla güvenceye alarak, rezervasyonun yerine getirilememesi durumunda geçerli olan Rezervasyon Garantimiz için hak sahibi olursunuz. Rezervasyonunuzun yerine getirilememesi durumunda ev sahibi otel size uygun ve benzer bir başka otelde bir oda ayarlayacak ve oraya ulaşımınızı sağlayacaktır. Ev sahibi otel ayrıca ilk gecenin kalış ücreti ile vergileri ödeyecek ve alınan erken depozito iade edilecektir.

Rezervasyonumu nasıl değiştirebilir veya iptal edebilirim?
Rezervasyonlarınızı Yönetin sayfamızı ziyaret ederek her türlü IHG tesisindeki rezervasyonunuzu değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

IHG One Rewards puanlarını kullanarak nasıl kalış rezervasyonu yaptırabilirim?
IHG One Rewards puanları IHG One Rewards web sitesi ve IHG One Rewards Uygulaması üzerinden veya IHG Rezervasyon ofisini arayarak Hediye Geceler için kullanılabilir. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak için IHG One Rewards üyelik numaranız ve parolanızla giriş yapın, rezervasyon modülüne destinasyon bilgileriniz ile tarihleri girin ve fiyat tercihiniz olarak “Hediye Geceler” seçeneğini seçin.

IHG One Rewards puanlarını kullanarak kendim dışında biri için rezervasyon yaptırabilir miyim?
Evet, rezervasyonu IHG’nin web sitesi veya IHG One Rewards Uygulaması üzerinden yaptıktan sonra ilave ismi rezervasyona ekleyerek başka bir kişi için Hediye Gece rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

IHG One Rewards puanlarımı mevcut bir rezervasyonda kullanabilir miyim?
Bazı mevcut rezervasyonlar, Hesabıma’a giriş yaptıktan sonra kalışlarım sayfasına giderek ve “fiyatı değiştir” seçeneğine tıklayıp yeni bir fiyat seçeneği tercih ederek değiştirilebilir.

Nasıl toplantı, etkinlik veya grup rezervasyonu planlayabilirim?
IHG Hotels & Resorts toplantılarınız ve grup etkinlikleri ihtiyaçlarınız için çok çeşitli hizmetler sunar. Grup ve toplantı hizmetlerimiz hakkında çevrimiçi bilgi alarak hemen hizmetlerimizden yararmayan başlayın.

Rezervasyonumdaki sorunu nasıl düzeltebilirim?
Rezervasyonunuzla ilgili yaşamış olabileceğiniz sorunlardan dolayı üzgünüz. Rezervasyon yaptırırken hata oluştuysa Kalışını Managed sayfası üzerinden rezervasyonunuzda değişiklik yapabilirsiniz. Rezervasyonu çevrimiçi düzeltemiyorsanız ya da söz konusu olan geçmiş bir rezervasyon ise, yardım için çevrimiçi Sorunlar formunu kullanın.

IHG One Rewards numaramı mevcut bir rezervasyona nasıl ekleyebilirim?
Bunun için Hesabım'a giriş yapıp "Kalışlar ve Etkinlikler" sayfasında mevcut rezervasyonunuzu aramanız yeterlidir. Kalışınızı bulmak için rezervasyon onay numarasını ve soyadınızı ekleyin, ardından üyelik numaranızı rezervasyonunuza eklemek için “IHG One Rewards Numarasını Ekle” seçeneğine tıklayın.

IHG En İyi Fiyat Garantisi hakkında nereden bilgi alabilirim?
IHG En İyi Fiyat Garantisi ile sizlere söz veriyoruz: Web sitelerimizde IHG tesisleri için her zaman en uygun otel odası fiyatlarından yararlanacaksınız. IHG'nin En iyi Fiyat Garantisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Fatura sorununu nasıl çözerim?
Misafirlerin bireysel faturalarından oteller sorumludur. Faturanızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız telefon ederek doğrudan otelle iletişime geçin veya çevrimiçi Sorunlar Formunu kullanın.

Hizmet veya kalite sorununu nereye şikayet edebilirim?
Geri bildiriminize yanıt vermekten memnuniyet duyarız. Bu tür durumlarda sorunu çözmek için en iyi yol doğrudan otel yönetimiyle irtibat kurmaktır. Otelle zaten iletişim kurmanıza rağmen yine de daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşmak için çevrimiçi Sorunlar Formumuzu doldurun.

Nasıl genel geri bildirim gönderebilirim?
Geri bildiriminize yanıt vermekten memnuniyet duyarız. Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşmak için çevrimiçi Geri Bildirim Formumuzu doldurun.

Otellerin puan miktarı nasıl belirleniyor?

IHG® One Rewards üyelerinin belirli bir otelde Hediye Gece için kullanması gereken puan miktarı tıpkı nakit fiyatlar gibi inip çıkabilir. Bu dalgalanmalar En İyi Esnek Fiyat, talep, marka, konum ve haftanın günü gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan çeşitli faktörlere bağlıdır.

 

Bir otelin puan miktarı ne sıklıkta değişebilir?

Otellere göre puan miktarları, tıpkı nakit fiyatlar gibi günlük olarak değişiklik gösterebilir. Çok gecelik konaklama için nakit rezervasyonlarda olduğu gibi ortalama bir puan miktarı ve günlük puan miktarları göreceksiniz.

 

Bir üye bir Hediye Gece rezervasyonu yaptırdığında puan gereksinimi değişebilir mi?

Rezervasyon yapıldıktan sonra, o üye gerekli puan tutarını kilitler. Otelin puan gereksinimi rezervasyon sonrasında inip çıkabilir, ancak bu üyenin orijinal rezervasyonunu etkilemez.

 

Oteller için puana göre fiyatlandırmayı ne kadar önceden görebilirsiniz?

Hediye Geceler için fiyatlar dahil, tüm otel fiyatlarını 50 hafta öncesine kadar arayabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

 

Bir konuk bir Hediye Gece rezervasyonu yaparsa ve puan miktarı azalırsa, konuk farkı telafi edebilir mi?

Bir Hediye Gece rezervasyonu yaptıktan sonra görünen daha düşük bir puan fiyatını alabilmenin tek yolu mevcut rezervasyonunuzu iptal etmek ve yeni puan miktarı ile yeniden rezervasyon yapmaya çalışmaktır. Hediye Geceler müsaitlik durumuna bağlı olduğu için iptal ettiğiniz bir rezervasyonu yeniden rezerve etmeye çalışırken Hediye Gece fiyatı müsait olmayabilir.

 

Değişken Hediye Gece puan miktarları IHG One Rewards Kredi Kartı “3 Gece Kullan, 4. Geceyi Ücretsiz Al” avantajını nasıl etkiler?

Premier, Traveler ve Business Premier U.S. Chase Kredi kartı üyeleri, 4. gecenin puan miktarına bakılmaksızın 4 veya daha fazla art arda gece için 4. geceyi ücretsiz kullanabilir.

 

IHG One Rewards Kredi Kartı Üyeleri Ücretsiz Yıl Dönümü Gecesi avantajını kullanarak hangi otellerde rezervasyon yapabilir?

Hediye Gece puan fiyatları değişebilir olduğu için, bir üyenin, 40.000 veya daha düşük puanlı Hediye Geceler için geçerli olan Yıl Dönümü Ücretsiz Gecesi avantajını kullanabileceği oteller muhtemelen üyenin istediği rezervasyon tarihlerine bağlı olacaktır. Müsait olmayabilecek otellerin bir listesi için lütfen Yıl Dönümü Gecesi sayfamızı ziyaret edin.

IHG One Rewards Premier ve Business Premier Kredi Kartı üyeleri, kullanma değeri 40.000 puanın üzerinde olan otellerde kullanmak üzere, IHG One Rewards hesaplarından puan ekleme seçeneğine de sahiptir.

 

Hediye Gecelerde puan veya mil kazanacak mıyım?

Bir Hediye Gece konaklaması yaparken, oda fiyatı veya oda fiyatı eşdeğeri puan veya mil kazanmayacaksınız; ancak diğer tüm Nitelikli Ücretler için puan veya mil kazanabilirsiniz. “Nitelikli Ücretler” yiyecek ve içecek, telefon, çamaşırhane ve üyenin odasına ücretlendirilen odada filmleri içerebilir. Nitelikli Ücretler otel markası ve konuma göre değişebilir.

 

Hediye gece indirimleri için kim nitelik sahibidir?

Uygun Platinum Elite, Diamond Elite ve IHG One Rewards kredi kartı sahipleri, iştirak eden otellerde Hediye Geceler için seçkin indirimlere ayrıcalıklı erişim elde edebilir. Uygunsa, kart üyeleri Hediye Gece indirimlerine erken erişime sahip olacaktır.

 

Bir Hediye Gece rezervasyonunda puan ve nakit birleşimi kullanabilir miyim?

IHG One Rewards Puan ve Nakit işlevi, Hediye Gece rezervasyonu yapmak için mevcut puanlarınızın ve rezervasyon sırasında satın aldığınız puanların birleşimini kullanmanıza olanak tanır.

Puan ve Nakit Hediye Geceler, IHG One Rewards web sitesi ve IHG One Rewards Uygulaması üzerinden veya IHG Rezervasyon ofisini arayarak kullanılabilir.

 

Puan ve Nakit programı yoluyla yaptırılan bir Hediye Gece rezervasyonunu iptal ettirirsem, iade alabilir miyim?

Puan ve Nakit işlevi kullanılarak rezervasyonu yapılan Hediye Gece, Hediye Gece şart ve hükümlerine uygun olarak ve otelin iptal politikası dahilinde iptal edilirse, rezervasyon sırasında satın alınan puanlar dahil olmak üzere, tüm puanlar IHG One Rewards hesabınıza tekrar eklenecektir. Satın alınan puanların ücreti iade edilmez.


Hediye Gece rezervasyonunu en geç ne zaman iptal ettirebilirim?

Çoğu Hediye Gece rezervasyonu check-in tarihinizden bir gün önce iptal etmenize izin vermektedir. Bireysel otellerin kendine özgü iptal politikası olabileceği için daha fazla bilgi almak üzere bireysel fiyat ayrıntılarınızı her zaman kontrol etmelisiniz.


Hediye Gece rezervasyonumu iptal ettirirsem puanlarımı ne kadar zaman sonra geri alacağım?

Hediye Gece rezervasyonunuzu, Hediye Gece şart ve hükümlerine uygun olarak ve otelin iptal politikası dahilinde iptal ederseniz, puanlar derhal IHG One Rewards hesabınıza tekrar eklenecektir.


İptal tarihinden sonra iptal ettirirsem puanlarıma ne olur?

Hediye Gece rezervasyonunuzu otelin iptal politikasının izin verdiği süreden sonra iptal ederseniz puanlar yine IHG One Rewards hesabınıza tekrar eklenecektir, fakat otel, rezervasyonu yapmak için kullanılan kredi kartından iptal ücreti tahsil edecektir.


Hediye Gece kullanmak için rezervasyon yaptırmam gerekiyor mu?

Hediye Geceler rezervasyon gerektirir. IHG web sitesi veya IHG One Rewards Uygulaması üzerinden rezervasyon yaparken lütfen fiyat tercihiniz olarak Hediye Geceleri seçin.


Hediye Geceler rezervasyonumu en geç ne zaman yaptırabilirim?

Üyelerimizin Hediye Gece rezervasyonlarını önceden yaptırmalarını tavsiye etmekle birlikte, tercih ettiğiniz otelde Hediye Gece fiyatlarının hâlâ mevcut olması koşuluyla, çoğu rezervasyon check-in tarihine kadar yapılabilir.


Hediye Geceler'de ne tür bir oda ayırtabilirim?

Hediye Gece rezervasyonları, sadece her bir iştirakçi otel tarafından tanımlanan standart odalar için geçerlidir.


Hediye Geceler altında kaç adet oda rezervasyonunu yaptırabilirim?

Hediye Gece için puan kullandığınızda tek seferde sadece bir oda için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bir oda rezervasyonunuzu tamamlayın. Hediye Gece rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra rezervasyonu tekrarlama seçeneğiniz olacaktır.

Yeni bir kalışnın ardından IHG® One Rewards puanlarımın hesabıma işlenmesi ne kadar zaman alır?
Lütfen yeni bir kalışdan sonra kazandığınız puanların hesabınıza işlenmesi için beş iş günü bekleyin. Beş iş günü geçmesine rağmen puanlarınız hâlâ işlenmemiş görünüyorsa Gözükmeyen Puanlar formunu doldurun.

IHG® One Rewards promosyon bonus puanlarımın hesabıma işlenmesi ne kadar zaman alır?
Puanların hesaba işlenmesi promosyonlara göre değişebilmektedir; bu nedenle bonus puanların hesabınıza işlenmesi için lütfen 6 haftaya kadar zaman tanıyın. 6 haftadan fazla zaman geçmesine rağmen puanlarınız hâlâ işlenmemiş görünüyorsa Gözükmeyen Puanlar formunu doldurun

Gözükmeyen puanların hesabıma işlenmesini nasıl sağlayabilirim?
Otel kalışlarınızdan veya IHG® One Rewards iş ortaklarımızdan kazandığınız puanlar gibi geçmiş etkinliklerinizden kazandığınız ancak hesabınızda gözükmeyen puanlarınız varsa lütfen Gözükmeyen Puanlar formunu doldurup gönderin.

Hangi oteller IHG One Rewards puanı kazanma fırsatı sunuyor?
Aşağıdaki herhangi bir IHG Hotels & Resorts markasında Nitelikli kalışlar ile puan kazanın: Atwell Suites™, avid™ hotels, Candlewood Suites®, Crowne Plaza®, EVEN® Hotels, Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Holiday Inn Resort®, Holiday Inn Club Vacations®, Hotel Indigo®, HUALUXE® Hotels & Resorts, InterContinental® Hotels & Resorts, Kimpton® Hotels & Restaurants, Regent® Hotels & Resorts, katılımcı Six Senses Hotels Resorts Spas, Staybridge Suites®, Vignette™ Collection ve voco™ otelleri.

Üyeler ayrıca IGH web sitesi üzerinden rezervasyon yapıldığı zaman dünya çapındaki iş ortağımız Mr & Mrs Smith otellerindeki konaklamalar için de puan kazanabilirler.

Kaldığımda kaç puan kazanırım?
Bir IHG otelinde (InterContinental Alliance Resorts ve Mr & Mrs Smith ortak otelleri hariç) konaklarken IHG One Rewards'a kayıt yaptırdığınız sıradaki o geçerli kalış için 1.000 puan kazanırsınız. Sonraki kalışlarınızda, IHG markalı otellerin çoğundaki geçerli kalışlarınızda her ABD doları veya yerel para eşdeğeri başına on (10) Puan ve Staybridge Suites ile Candlewood Suites tesislerinde her ABD doları veya yerel para eşdeğeri başına beş (5) Puan kazanırsınız. Ancak şunlar istisnadır: 

  • IHG Army Hotels’de üyeler her bir ABD doları için üç (3) puan kazanır. 
  • InterContinental Alliance Resorts, Venetian Resort Las Vegas ve the Palazzo at the Venetian Resort’ta üyeler her bir Nitelikli Konaklama için 2.000 puan kazanırlar.
  • Voco Residences hariç, IHG Markalı Rezidans otellerinde, üyeler her bir ABD doları veya yerel para birimindeki eşdeğeri için iki buçuk (2,5) puan kazanırlar. 
  • IHG One Rewards sadece belirli Six Senses Hotels Resorts Spas tesislerinde geçerlidir.

IHG One Rewards programına katılmadan önce gerçekleşen kalışlarım için puan kazanabilir miyim?
IHG One Rewards puanları, programa katılmadan önce gerçekleşen kalışlar için geriye dönük olarak verilemez.

Otellerinizde her kaldığımda puan kazanmak için ne yapmalıyım?
Puan kazanmak için mutlaka IHG web siteleri, IHG One Rewards Uygulaması, IHG WeChat mini programı, IHG Müşteri Hizmetleri üzerinden veya doğrudan IHG markalı bir otelden rezervasyon yaptırın. Rezervasyon yaptırırken de IHG One Rewards üyelik numaranızın eklendiğinden emin olun.

Bir kalış ile bir gece arasındaki fark nedir?
Bir "gece," otellerimizden birinde geçirilen bir gece olarak değerlendirilir. Bir "kalış" ise giriş/çıkış sıklığına bakılmaksızın, aynı otelde arka arkaya kalınan gecelerin sayısından oluşur.

Bir gece veya kalış ne zaman puan toplamak için geçerli kabul edilir?
Bir "gece" veya "kalış" ancak nitelikli oda fiyatı üzerinden ödeme yapıldığında nitelikli sayılır. Nitelikli kalışlara ilişkin daha fazla ayrıntı için IHG One Rewards Üyelik Şart ve Hükümleri metnine bakınız.

Nitelikli oda fiyatları nelerdir?
Nitelikli Fiyatlar, iş ve tatil amaçlı yaptırılan çoğu rezervasyon fiyatını, örneğin Erken Rezervasyon İndirimli fiyatları, En İyi Esnek Fiyat, Küresel anlaşmalı satış fiyatı (Kurumsal Gold fiyatları dahil, ancak bununla sınırlı değil), ulusal/bölgesel/yerel resmi kurum fiyatlarını ve IHG'nin rezervasyon sistemlerinde teyit edilen belirlenen gezi fiyatlarını kapsar. Asya, Orta Doğu, Afrika ve Çin Bölgesi (Anakara Çin, Hong Kong, Macau, Tayvan) içinde Nitelikli Fiyatlara yerel bazda uygulanan tüm anlaşmalı fiyatlar dahildir. Not: Çin Bölgesinde Nitelikli Fiyatlara düzenli ödemeyle mutabakata varılan tüm kurumsal anlaşmalı fiyatlar da dahildir. Dünyanın diğer tüm bölgelerinde, fiyatta yapılan indirimin %30'dan az olması halinde yerel bazda uygulanan anlaşmalı fiyatlar Nitelikli Fiyatlar olarak sınıflandırılır.

Nitelikli oda fiyatları hakkında daha fazla bilgi için IHG One Rewards Üyelik Şart ve Hükümleri 'ne bakın.

Aynı anda hem puan hem mil kazanabilir miyim?
IHG One Rewards hesabınızda ya puan ya da mil kazanma tercihlerden birisi seçilmiş olmalıdır. Hesabınızdaki tercihleri güncelleyerek birinden diğerine geçiş yapabilirsiniz. Bazen yalnızca puan kazandıran IHG One Rewards promosyonları söz konusu olabilir; dolayısıyla bu durumda normalde mil kazanan müşteriler bu tekliflerden puan da kazanırlar. Promosyon ayrıntılarında bu bilgi açıkça gösterilecektir.

Kazanma tercihimi nasıl değiştirebilirim?
Kazanma tercihlerinizi değiştirmek için IHG One Rewards hesabınıza giriş yapın, Hesabım bölümüne gidin ve Tercihler'e tıklayarak IHG One Rewards puanları VEYA havayolu mili kazanma arasından birisini seçin.

Otelde kalışın dışında başka nasıl puan kazanabilirim?
Nitelikli otel kalışlarında puan kazanmaya ilaveten, aşağıdakilerde yollarla da IHG One Rewards puanları kazanabilirsiniz:

  • Yiyecek ve içecek, telefon, çamaşırhane ve odada filmler gibi üyenin odasına ücretlendirilen nitelikli ücretler. Nitelikli ücretler otel markası ve konuma göre değişebilir. 
  • Belirli IHG One Rewards iş ortaklarından mal ve hizmet alımı. Partner sayfamızda  partnerlerimizin tam bir listesini görüntüleyin.
  • Gündelik alışverişlerde IHG One Rewards Kredi Kartı kullanıldığında.

Puanlarımı Hediye Geceler dışında başka nasıl kullanabilirim?
Puanlarınızı seyahat, alışveriş, bağış ve başka şeyler için kullanabilirsiniz. Seçenekler yaşadığınız ülkeye göre değişiklik gösterir.  Daha fazla bilgi edinmek için Hediye Seçenekleri sayfamızı veya Hesabım bölümünü ziyaret edin.

Kalış karşılığında nasıl mil kazanabilirim?
Hesabım bölümünde bulunan kazanma tercihlerinizi değiştirerek sık uçan yolcu programı iş ortaklarımızdan mil kazanabilirsiniz.

Mil kazanmak için sık uçan yolcu hesabındaki isimle IHG One Rewards hesabındaki isim aynı olmalıdır.

Üçüncü taraflara ait sitelerden rezervasyon yaptırırken puan kazanabilir miyim?
Üçüncü taraf web sitelerinden yapılan çoğu rezervasyon fiyatı; ücretsiz otel kalışları ve Nitelikli Fiyat olarak tanımlanmayan diğer fiyatlar puan kazandırmaya uygun değildir.

Hangi teklifler için kayıtlıyım?
Tekliflerinizi görmek için IHG One Rewards hesabınızda oturum açın. Oturum açtıktan sonra kayıt yaptırdığınız Teklifleri görmek için "Teklifler" seçeneğine tıklayın.

Teklifler bölümünde promosyon göremiyorum. Bu, kayıtlı olmadığım anlamına mı geliyor?
Kayıt yaptırdığınız promosyonların çoğu Teklifler bölümünde gözükse bile, birkaçı gözükmez. Belirli bir promosyon için kaydınızın yapıldığından emin olmak için IHG Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun.

Hangi kalışlarımın bir promosyona hak kazandırdığını nereden bileceğim?
Belirli bir promosyon kapsamında hesaba dahil edilen kalışlarınızın listesini hesabınıza giriş yapıp sol taraftaki menüde "Hesap Etkinliği" seçeneğine tıklayarak görebilirsiniz.

Etkinlik Detayında gözükmeyen kalışmın promosyon hesabına dahil edildiğinden nasıl emin olabilirim?
Bir promosyondan gelen puanlar gözükmüyorsa inceleme talep etmek için lütfen Gözükmeyen Puanlar formunu doldurun. IHG Müşteri Hizmetleri temsilcisi verdiğiniz bilgileri kullanarak sorunu araştıracak ve bir çözüm bulup sizinle irtibat kuracaktır.

Puanlarımı hava yolu milleri için kullanabilir miyim?
IHG One Rewards puanlarınızı, iştirak eden sık uçan yolcu programlarında mile/krediye dönüştürebilirsiniz. Puanlar dönüştürülürken belirtilen sık uçan yolcu programı iş ortakları için bloklar halinde dönüştürme yapılması gerekir. Puanlarınızı havayolu mili veya kredi olarak kullanmak için lütfen IHG Müşteri Hizmetlerini arayın. Sık uçan yolcu millerinin işleniş tarihi hava yoluna göre değişir ve millerin sık uçan yolcu hesabınıza işlenmesi altı haftaya kadar sürebilir.

Havayolu millerimi IHG One Rewards puanlarına dönüştürebilir miyim?
Evet, Finnair Plus Puanları ve Virgin Atlantic Flying Club puanları IHG One Rewards puanlarına dönüştürülebilir. Daha fazla bilgi için lütfen Finnair iş ortağı sitesini veya Virgin Atlantic iş ortağı sitesini ziyaret edin.

Puanları hava yolu miline dönüştürdüğüm zaman millerin sık uçan yolcu hesabıma işlenmesi ne kadar zaman alır?
Sık uçan yolcu millerinin işlenme tarihi hava yolu şirketine göre değişir ve millerin hesabınıza işlenmesi altı haftaya kadar zaman alabilir.

Puan kuponlarımı çevrimiçi nasıl yatırabilirim?
Puan Kuponu kullanma sayfamıza gidin ve IHG One Rewards numaranız ile kupon numarasını girin.

IHG One Rewards puanı satın alabilir miyim?
IHG One Rewards puanları bir takvim yılında içinde en fazla 150.000 puan olacak şekilde 1.000 puanlık partiler halinde alınabilir. Ayrıntılı bilgiler ve tüm şart ve hükümler için Puan Satın Alma mağazasını ziyaret edin ve hesabınıza giriş yapın.

Ailemdeki kişilere veya arkadaşıma puan yollayabilir miyim?
Evet, IHG One Rewards puanları, 1.000 puanlık partiler halinde ve her 1.000 puan başına 5$ Amerikan doları ücret karşılığında başka bir IHG One Rewards üyesine yollanabilir. Puan yollamak için Puan Aktar sayfamızı ziyaret edin.

IHG One Rewards Puanlarının kullanma süresi sınırlı mı?
IHG One Rewards puanlarını kullanma süresi Elit Üyeler için asla sona ermez.  Club üyeleri için, hesapta hareket olmadığı takdirde puanları kullanma süresi 12 ay ile sınırlıdır. Puan bakiyenizi korumak için, IHG Hotels & Resorts tesislerimizden birinde veya IHG One Rewards programı iş ortaklarımız aracılığıyla yılda bir kez puan kazanın veya puanlarınızı kullanın.

Toplantılarda puan kazanabilir miyim?
Evet, IHG Business Rewards üyesi olunca geçerli toplantılarda puan kazanabilirsiniz. Halihazırda IHG One Rewards üyesiyseniz hesabınızı güncellemek için  buraya tıklayın.