Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Müşteri İlişkileri

Man and woman talking

En SSS

Rezervasyonlar

Herhangi bir Intercontinental Hotels Group (IHG) oteli rezervasyonunuzu değiştirmeniz veya iptal etmeniz kolaydır. Rezervasyonlarınızı Yönetin sayfamızı ziyaret edebilir veya en yakın dünya rezervasyon ofisinden bizi arayabilirsiniz.

IHG otelleri, toplantılarınız ve grup etkinlikleriniz için konforlu ve pratik paketlerden lüks paketlere kadar çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bugün başlamak için grup ve toplantı hizmetlerimiz hakkında çevrimiçi bilgi alın.

IHG® Rewards

IHG® Rewards hesabınıza girip "Kişisel Bilgiler"e tıklayarak PIN numaranızı veya Parola'nızı online olarak değiştirebilirsiniz.  Şu an bir PIN numarası kullanıyorsanız bir Parola'ya yükseltmeniz gerekecek.

Üyelik numaranızı almak için size en yakın IHG® Rewards Hizmet Merkezini arayabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz

Mevcut rezervasyonu inceleyip, adınızın yanındaki "IHG® Rewards Numarası Ekle"ye tıklayın.

Henüz bir parolanız yoksa Parolayı Sıfırla sayfamız yoluyla bir parola oluşturabilirsiniz.  Hesabınızla ilişkilendirilmiş e-posta adresini girin, parola oluşturmak için bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız.

Parolayı Sıfırla sayfasına gidin ve parolanızı sıfırlamak için bağlantı içeren bir e-posta almak için bizde kayıtlı e-posta adresinizi girin.  Şu an bir PIN numarası kullanıyorsanız bir Parola'ya yükseltmeniz gerekecek.

Misafir İlişkileri

Misafirlerin bireysel faturalarından oteller sorumludur. Konaklamanızla ilgili kesilen faturanın yanlış olduğuna inanıyorsanız, telefonla doğrudan otelle irtibat kurmanız veya online Fatura Bilgi İstemi formumuzu kullanmanız gerekir.

Geri bildiriminizi almayı çok isteriz. Bu tür durumlarda sorunu çözmek için en iyi yol doğrudan otel yönetimiyle irtibat kurmaktır.

Otelle zaten irtibat kurduysanız ve ilave yardıma ihtiyacınız varsa, Misafir İlişkileri ekibimize ulaşmak için Kalite veya Hizmet Sorunu formumuzu doldurun.

Geri bildiriminizi almayı çok isteriz. Misafir İlişkileri ekibimize ulaşmak için Online Yorum veya Kutlama Formumuzu doldurun.

Rezervasyonlarınızla ilgili yaşamış olabileceğiniz sorunlardan dolayı üzgünüz. Rezervasyon sırasında hata oluştuysa Kalışını Yönet sayfası üzerinden rezervasyonunuzda değişiklik yapabilirsiniz. Online düzeltme yapamıyorsanız, ya da geçmiş bir rezervasyon ise, yardım için Rezervasyon Sorunu formu doldurun.

Doğrudan bizimle rezervasyon yaptırdığınızda her zaman en düşük online fiyatı alacağınız sözünü veriyoruz. Başka bir yerde daha iyi fiyat bulursanız, o fiyatı uygulayacak ve en fazla 40.000 puan olmak kaydıyla, size beş kat daha fazla IHG® Rewards Puanı vereceğiz, dolayısıyla cüzdanınıza değil, kalışınıza odaklanabilirsiniz. Bulduğunuz fiyatın buna hak kazandırıp kazandırmadığını merak mı ediyorsunuz?  Sıkça Sorulan Sorularımızda  tüm cevaplar mevcut. Talepte bulunmak için En İyi Fiyat Garantisi formunu doldurun.

Bir kalışınızı hesabınızda göremiyorsanız, Hesap Etkinliği sayfasında bulunan Eksik Kalışı Ara (Search for Missing Stay) bağlantısına tıklayın Ayrıca yardıma ihtiyacınız varsa Eksik Puan formunu doldurun.

Kimpton

1 Ocak 2018'den itibaren herhangi bir Kimpton otelinde nitelikli fiyatlardan kaldığınızda IHG® Rewards puanı kazanabileceksiniz.

Oda konaklamalarında yapılan harcamalara IHG® Rewards puanı verilecektir. Şu anda yiyecek ve içecek harcamaları ile diğer muhtelif harcamalar için puan verilmemektedir.

Ocak 2018'den itibaren IHG® Rewards puanlarınızı Kimpton otellerinde Hediye Geceler rezervasyonu için kullanabilirsiniz. IHG Hediye Geceler ile ilişkili tüm şart ve hükümler geçerlidir.

Ocak 2018'den itibaren geçerli ücretsiz gece(ler)inizi Kimpton otellerinde kullanabilirsiniz. Ücretsiz geceler ile ilişkili tüm şart ve hükümler geçerlidir.

Evet. Kimpton otellerinde kaldığınızda IHG® Rewards üyelik düzeyinizle tanınacak ve IHG® Rewards avantajlarınızdan yararlanacaksınız.

Elite üyeler için (Gold Elite, Platinum Elite ve Spire Elite), Hoş Geldiniz İkramınız "Raid the Bar" olarak bilinen özel bir Kimpton ikramı olacak; bununla oda içi mini barınızdan bir içecek veya atıştırmalık, ya da bir Kimpton barında veya restoranında bir kadeh şarap veya kokteyl tercihi yapabileceksiniz.

IHG® Rewards üyesi olmanın zengin avantajlarının yanı sıra, Kimpton otellerinin samimi özeninden, yerel dokuyu yansıtan tasarımından, şef yönetimindeki yerel çizgiler taşıyan restoranlarından ve şarap saati, yoga minderleri ve ödünç bisiklet gibi Kimpton otellerine özgü imkânlardan yararlanabilirsiniz.

Elite üyeler için (Gold Elite, Platinum Elite ve Spire Elite), Hoş Geldiniz İkramınız "Raid the Bar" olarak bilinen özel bir Kimpton ikramı olacak; bununla oda içi mini barınızdan bir içecek veya atıştırmalık, ya da bir Kimpton barında veya restoranında bir kadeh şarap veya kokteyl tercihi yapabileceksiniz.

Evet. Tüm hesap aktivitelerini ve puan bakiyesi devirlerini tek IHG® Rewards hesabına doğru bir şekilde işleme konusunda memnuniyetle yardımcı oluruz. Lütfen (888) 695-4678 nolu müşteri ilişkileri merkezimizi arayın, ekibimiz hesaplarınızı birleştirmenize yardımcı olacaktır.