Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
IHG Travel Advisory

GÜNCEL UYARILAR

Seyahat Uyarısı Politikamız

 

InterContinental Hotels Group (IHG), rezervasyonunuzun zaman zaman planlanmayan hava veya doğal afetlerden etkilenebileceğini biliyor. Bu tür durumlarda rezervasyonlarınızı yönetebilmeniz, bu öngörülemeyen şartlarda plan yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz düzeyde size bilgi ve hizmet verebilmek için mümkün olan her türlü çabayı göstereceğiz. Seyahat Uyarısı varsa, uyarı, rezervasyonunuzun nasıl etkilenebileceği ve olabildiğince az stresle ve güçlükle nasıl hareket edilebileceği konularında ayrıntılı bilgi vereceğiz..

Esneklik Odağı. Güvenle Rezervasyon Yaptırın.

Esnek rezervasyon seçenekleri sunarak güvenle rezervasyon yaptırmanızı istiyoruz. Tüm rezervasyonlar ücretsiz olarak değiştirilebilir ve çoğu fiyat cezasız iptal edilebilir*. Bir rezervasyonu değiştirmek veya iptal etmek için Konaklamanızı Yönetin bölümünü ziyaret edin veya Rezervasyon ve Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayın. *İptal cezasında bazı istisnalar uygulanabilir. Rezervasyon yaptırırken veya rezervasyonda değişiklik yaparken ilgili şart ve istisnalar için fiyat bilgilerine bakın. Konaklamanızı Yönetin or call our Rezervasyon ve Müşteri Hizmetleri team.

*Some exclusions to the cancellation penalty may apply. Please refer to the rate details for applicable terms and exceptions when booking or changing reservations.

Yardıma İhtiyacınız mı Var? Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurun.

Doğrudan rezervasyonu olan IHG One Rewards üyelerinin IHG® ONE REWARDS HİZMET MERKEZLERİNİaramaları tavsiye edilir.

Güncelleme: 2 Mart 2021


Dikkat: IHG, konuklarımızdan herhangi bir sicil bilgisi toplamamaktadır. Sosyal güvenlik numaranız gibi bilgilerinizi soran, tanımadığınız bir kişiden / telefon numarasından gelen aramanın, IHG ile hiçbir bir ilgisi olamaz. Lütfen bu dolandırıcılık girişimini ilgili yerel makamlara bildirin.