Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Palm trees and ocean

Bonus Puan Paketleri

Daha hızlı hediye almak istiyorsanız bu tam size göre.

IHG® One Rewards Bonus Puan Paketleri size konaklama başına 1.000 - 5.000 puan kazanma fırsatı verir. İştirakçi otellerde oda türünü seçmeniz ve mevcut paketlerden birini eklemeniz yeterli. 

Bonus puanlarınızın Elite statüsü kazanmanızda ve bu statüyü sürdürmenizde hesaba katıldığını söylemiş miydik? Ve bu, bir yükseltme anlamına gelebilir.

Bunu seveceğinizi düşündük.

Yukarıdaki arama çubuğunu kullanarak bir sonraki kalışınızda ne kadar kazanabileceğinizi görün.

Yakında görüşmek dileğiyle.

 

IHG® One Rewards üyesi değil misiniz?

HEMEN KATILIN

 

Bonus Puan Paketleri Şart ve Hükümleri

IHG® One Rewards üyesi olmanız veya kalıştan önce kayıt yaptırmanız gerekir. Dünya genelinde iştirak eden InterContinental Hotels Group otellerindeki odalar kapsam dahilindedir. Fiyatlar sınırlıdır ve müsaitliğe tabidir. Promosyon yalnızca iştirak eden oteller için geçerlidir.

Bonus puanlar, Bonus Puan Paketi şartlarına göre ve kalış gerçekleştikten sonra verilir. İlgili bonus puanları, oda başına sadece bir üyeye verilir. Paket içeriği bölgeye ve otele göre değişebilir. Paketin kullanılmayan kısımları için iade yapılmaz. Kayıttan önce kalınan geceler için geriye dönük bonus puan verilmez. Doluluk kısıtlaması tarihleri geçerli olabilir. Fiyatlar oda başına gecelik fiyatlardır. Ekstra kişi ücretleri ve ek yatak ücretleri uygulanabilir. Başka kısıtlamalar söz konusu olabilir. Yiyecek ve içecek dâhil olmak üzere isteğe bağlı harcamalar, vergiler veya bahşişler fiyatlara dâhil değildir. Kalış, check-in/check out sıklığına bakılmaksızın, bir gece veya aynı otelde arka arkaya birden çok gece konaklama anlamına gelir. Standart IHG® One Rewards programı şart ve hükümlerine tâbidir.

©2020 InterContinental Hotels Group. Tüm hakları saklıdır. Otellerin çoğunun mülkiyeti ve/veya işletmesi bağımsız kişi veya kurumlara aittir.