Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Planlama & Rezervasyonlar

Planlama & Rezervasyonlar

Rezervasyon Yaptır

Rezervasyon Yaptır

Tercih ettiğiniz destinasyondaki IHG otellerini bulun ve online rezervasyon yaptırın. Yerleri haritada görebilir, tercih ettiğiniz yerle ilgili özel kampanyaları ve paketleri bulabilir, sürücü yol tariflerini ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Hediye Geceler

Hediye Geceler

Bir sonraki iş veya tatil gezinizi IHG ailesi otel markalarından birisinde geçirin, ücretsiz Hediye Geceler için kullanabileceğiniz IHG® Rewards puanları toplayın.

Rezervasyonunuzu Yönetin

Rezervasyonunuzu Yönetin

Değişiklik yapmanız mı gerekiyor? Dilediğiniz zaman rezervasyonlarınızı yönetebilirsiniz.

Otel Değerlendirmeleri

Otel Değerlendirmeleri

Misafirlerimizin otellerimiz ve otelde kalış deneyimleri hakkında söylediklerini görün. Aramanızı kolaylaştırmak için, gerçek misafirlerin yaptığı ayrıntılı online derecelendirmeleri ve değerlendirmeleri paylaşıyoruz.

Toplantılar ve Gruplar

Toplantılar ve Gruplar

İçeriği ne olursa olsun, bir sonraki buluşmanızı bir IHG Hotels & Resorts otelinde planlayın. IHG toplantılar ve gruplar için başarılı şirket toplantısı, güzel bir düğün, aile buluşması ya da başka grup toplantıları planlamanıza yardımcı olan online kaynaklar sunmaktadır.

IHG Mobil

IHG Mobil

Çeşitli IHG mobil seçenekleriyle hareket halindeyken IHG'nin 6.000 oteline ve IHG® Rewards Club hesabınıza kolayca erişin. Akıllı telefonunuzu veya web etkin cihazınızı kullanarak otel rezervasyonu yaptırın, IHG® Rewards Club puan bakiyenizi ve daha fazlasını öğrenin.