Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Crowne Plaza Zürih

Enjoy your stay at our Zurich hotel

Zürih Batı'da ücretsiz Wi-Fi, toplantı olanakları ve şehir merkezine kolay erişim sunan dört yıldızlı bir otel.

Crowne Plaza Zürih oteli, şık Zürih Batı bölgesinde, şehrin kalbine hızlı rotalarla dört yıldızlı konaklama olanağı sunmaktadır. Yakındaki tramvay durağına beş dakika yürüyün ve 10 dakikada eski Zürih'e ulaşın ya da Hardbruecke tren istasyonuna 15 dakika yürüyün. Sürücüler, A1, A2 ve A3 otoyollarına ve güvenli otel otoparkına kolay erişim sağlarken, Zürih Havaalanı arabayla sadece 15 dakikalık mesafededir.

Güne Holmes Place Sağlık Kulübü 'nde yüzerek başlayın, ardından tarihi Lindenhof, Grossmuenster Kilisesi ve Bahnhofstrasse'yi keşfetmek için Zürih merkezine gidin. Daha sonra, otele sadece üç dakikalık yürüme mesafesindeki Letzigrund Stadyumu 'nda bir maça katılmadan önce şık barımızda bir içki için. Zürih Batı'nın hareketli gece hayatı sahnesi ve MAAG Halle konserleri iki kilometreden daha yakındır.

İş seyahatinde olanlar hızlı Wi-Fi ve 24 saat açık İş Merkezi ile tamamen bağlantıda kalırlar. Restoranımızda lezzetli bir yemekle meslektaşlarınızla tanışın. Daha büyük etkinlikler için 11 ileri teknoloji toplantı odası her türlü işleve uygundur, balo salonumuz 450 kişiye kadar misafir ağırlayabilir. Özel Crowne Plaza Meeting Direktörümüzün ayrıntıları ele almasına izin verin.

 

ÖNE ÇIKAN OLANAKLAR

Otel Ana Sayfası

Otopark
Otopark
Evcil hayvanlar kabul edilir
Evcil hayvanlar kabul edilir
Havuz
Havuz
Spor Merkezi
Spor Merkezi
Restoran
Restoran
WiFi Dahil
WiFi Dahil
Toplantı tesisleri
Toplantı tesisleri

Konum ve Varış Bilgileri

Check-in: 2ÖS

Check-out saati: 12ÖS

Minimum check-In yaşı: 18

Odalara ve Süitlere Göz At

ihg hotel

Araştır Zurich

Head for the 12th-century Grossmunster cathedral and climb the tiny spiral staircase in the southernmost of its two Romanesque towers. Panoramic views span the River Limmat, the Alps and the enchanting city below.

Green Engage Görseli

Otellerimize çevre üzerindeki etkilerini ölçme ve yönetme araçları sağlayan yenilikçi, online, sürdürülebilir çevre sistemimiz olan IHG Green Engage, tüm otellerimizde kullanılmaktadır. Misafirlerimiz için çevremizi bugün ve gelecekte koruduğumuzdan böyle emin oluyoruz.