Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Holiday Inn Express & Suites Austin Downtown - University

805 Neches Street, Austin, TX, 78701, United States

Check-In:   

Check Out:   

Minimum check-In yaşı:   

E-posta:   

Resepsiyon:   

Rezervasyon:   1 888 Holiday

Anahtar Özellikler

Kahvaltı Dahil
Kahvaltı Dahil
WiFi Dahil
WiFi Dahil

HAKKINDA OTELİMİZ

Welcome to the brand new Holiday Inn Express Austin Downtown University! Centrally located in the Red River District of downtown Austin, the Holiday Inn Express Austin Downtown University is one of downtown's newest hotels. Our thoughtful service will guide you to our neighborhood’s best known spots and hidden gems which include the Texas State Capital, University of Texas Longhorns and the Congress Street Bridge, home to the world famous bats! We cannot forget about the world famous 6th street home to over 100 live music venues and great shopping only two short blocks away! Relax around our outdoor swimming pool and enjoy a hot complimentary breakfast buffet each morning!

Ihg hotel

Misafir Odalar ve Süitler

Deneyim Austin

HER ZAMAN DAHİL

alt

EXPRESS Start™ Kahvaltı

Taze, sıcak ve ücretsiz. Sevdiğiniz tatlarla dolu ücretsiz Express Start Kahvaltımızla güne zinde başlayın.

Kahvaltı sunumu otel konumuna göre değişebilir

alt

EXPRESS ESSENTIALS

Küçük detaylar da bizim işimiz. Wi-Fi, kahve, çay ve uzaktayken kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren tüm oda içi kolaylıklar gibi.

alt

EXPRESS ENERJİ DEPOLAYIN

Siz uyurken cihazınız şarj olsun. Yatak başındaki prizler, yumuşak bir yorgan, tercih ettiğiniz yastıklar ve dinlenebileceğiniz sessiz bir mekan, deliksiz bir uyku çekeceğiniz anlamına gelir.

Green Engage Image

Otellerimize çevre üzerindeki etkilerini ölçme ve yönetme araçları sağlayan yenilikçi, online, sürdürülebilir çevre sistemimiz olan IHG Green Engage, tüm otellerimizde kullanılmaktadır. Misafirlerimiz için çevremizi bugün ve gelecekte koruduğumuzdan böyle emin oluyoruz.