Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın

Holiday Inn Express & Suites Houston NW - Hwy 290 Cypress

10520 Huffmeister Rd, Houston, TX, 77065, United States

Check-In:   3:00 ÖS

Check Out:   

Minimum check-In yaşı:   21

E-posta:   

Resepsiyon:   

Rezervasyon:   1 888 Holiday

Anahtar Özellikler

Kahvaltı Dahil
Kahvaltı Dahil
WiFi Dahil
WiFi Dahil

HAKKINDA OTELİMİZ

Welcome to our new Holiday Inn Express & Suits Cypress located in north west Houston! We are north west Houston's most modern Holiday Inn Express, located just off Highway US-290. The hotel is located a short drive from George Bush Intercontinental Airport, minutes away from down town Houston, the Berry Center, Cypress Medical Center and Willowbrook Mall. Our complimentary hot breakfast is one of the most popular amenities along with our warm and friendly staff. Guests also enjoy the modern fitness center equipped with state of the art equipment. Whether traveling for business or leisure, we invite you to visit the Holiday Inn Cypress for an unforgettable experience!

Ihg hotel

Misafir Odalar ve Süitler

Deneyim Houston

HER ZAMAN DAHİL

alt

EXPRESS Start™ Kahvaltı

Taze, sıcak ve ücretsiz. Sevdiğiniz tatlarla dolu ücretsiz Express Start Kahvaltımızla güne zinde başlayın.

Kahvaltı sunumu otel konumuna göre değişebilir

alt

EXPRESS ESSENTIALS

Küçük detaylar da bizim işimiz. Wi-Fi, kahve, çay ve uzaktayken kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren tüm oda içi kolaylıklar gibi.

alt

EXPRESS ENERJİ DEPOLAYIN

Siz uyurken cihazınız şarj olsun. Yatak başındaki prizler, yumuşak bir yorgan, tercih ettiğiniz yastıklar ve dinlenebileceğiniz sessiz bir mekan, deliksiz bir uyku çekeceğiniz anlamına gelir.

Green Engage Image

Otellerimize çevre üzerindeki etkilerini ölçme ve yönetme araçları sağlayan yenilikçi, online, sürdürülebilir çevre sistemimiz olan IHG Green Engage, tüm otellerimizde kullanılmaktadır. Misafirlerimiz için çevremizi bugün ve gelecekte koruduğumuzdan böyle emin oluyoruz.