Etkinlik olmaması halinde oturumunuz 5 dakika, 0 saniyesonra sona erecektir. Oturumu Açık Tut
Oturumunuzun süresi bitti. Lütfen profilinize giriş yapın
Önemli Duyurular
Devamini oku Daha Azını Oku
Hoş Geldiniz

Candlewood Suites Hartford Downtown

Hartford Downtown

370 Market Street

Hartford, Connecticut

06120

United States

ONLINE REZERVASYON YAPTIR
VEYA REZERVASYON ARA

Hartford Downtown 370 Market Street
Havaalanına Mesafesi

Bizimle Avantajlı Rezervasyon Yaptırın

 • En İyi Fiyat Garantisi

  Doğrudan bizimle rezervasyon yaptırdığınızda her zaman en düşük online fiyatı alacağınız sözünü veriyoruz. Başka bir yerde daha iyi fiyat bulursanız, o fiyatı uygulayacak ve en fazla 40.000 puan olmak kaydıyla, size 5 kat daha fazla IHG® Rewards Club Puanı vereceğiz, dolayısıyla cüzdanınıza değil, kalışınıza odaklanabilirsiniz.

 • Online Rezervasyon Garantisi

  {0}Odanız garantili.

 • Rezervasyon Komisyonu Yok!

  {0}Doğrudan bizden rezervasyon yaptırdığınız için sizden rezervasyon komisyonu almayız.

 • Veri Gizliliği ve Site Güvenliği

  {0}IHG gizliliğinizi ciddiye alır ve sizi korumak için çalışır. Verdiğiniz tüm kişisel bilgiler kriptolanır ve güvendedir.

Candlewood Suites Hartford Downtown

Experience downtown Hartford at our hotel's location . Situated in the heart of downtown Hartford at the intersection of I-91 and I-84, the Candlewood Suites Hartford Downtown is an oasis of comfort offering amenities ensure guests "Consider Us Home"

Known as the "Insurance Capital of the World" Hartford boasts some numerous sites that showcase the history of our city and our country. Visit the rose gardens at Elizabeth Park, Wadsworth Atheneum or tour the Mark Twain House and Museum. Extended stay guests of our hotel can enjoy entertainment venues such as the Hartford Stage, Science Museum, XL Center, Xfinity Theatre or catch a show at the Bushnell Center for the Performing Arts. Vacationing families can enjoy a variety of entertainment options, from vibrant theaters, arts venues and public parks to superb dining and unparalleled outdoor activities along the river. Business oriented travelers can appreciate our proximity to corporate centers like Travelers Insurance, Accenture, Aetna and MetLife. Additionally, we're within walking distance of several Fortune 500 companies as well as the Connecticut Convention Center. To best accommodate our guests' business needs, we offer over 650 sq. ft of meeting space and a 24-hour Business Center.

During your stay, you can enjoy an indoor heated pool and Fitness Center. Our all-suites hotel features comfortable plush bedding, a fully equipped kitchens and complimentary high-speed Internen access.

Devamını Oku
Daha Azını Oku
Tüm İhtiyaçlarınızla Biz İlgileniyoruz
Ücretsiz Yüksek Hızlı İnternet

Ücretsiz Yüksek Hızlı İnternet

 • Standart kablolu İnternet hizmeti tüm IHG® One Rewards üyelerine ücretsizdir
 • Kablosuz İnternet hizmeti tüm IHG® One Rewards üyelerine ücretsizdir
Kredi Kartları

Kredi Kartları

 • American Express
 • Visa
 • Master Card
 • JCB
Tesisler

Tesisler

 • Toplam Oda Sayısı: 81
Yeşil İşletme
Yeşil İşletme

Bir IHG Yeşil İşletme otelinde konakladığınız zaman, dünya çapında gelişmiş bir sürdürülebilirlik çalışmasına iştirak ettiğinizden emin olabilirsiniz. Çevre korumasında etkin bir rol almanızın sizin için önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle sürdürülebilirlik değerlerinize uygun bir otel seçmenizi kolaylaştırdık.